heaven
tikrąjam pasauliui paralelus londonas - rojus skirtas visiems nuskriaustiesiams atlyginti skriaudas žemėje, lleisti jiems pasijusti tarsi viskas dėl ko jie kovojo pagaliau atlygintina, tačiau ar iš tiesų gyventi rojuje taip jau nuostabu? ar angelai tokie jau galingi kad apsaugotų savo sielas nuo puolusiųjų angelų? come and find out.;)


they were just bastards with money and power

 :: we are all lost stars trying to light up the sky :: the moon is beautiful only because it is far :: wanted
Post new topic   Reply to topic
 

 We were like fire and gasoline

Luna Avery Diamond
CLAIM :
Barbara Palvin
POSTS :
154
REPUTATION :
35
LIVING AREA :
Fantasy is hardly an escape from reality. It'a a way of understanding it.

We were like fire and gasoline Empty
PostSubject: We were like fire and gasoline   We were like fire and gasoline EmptySun Sep 01, 2019 12:03 pmsoul | male | ex best friend


Nathaniel - buvęs Lunos draugas, su kuriuo turėjo galimybe susipažinti dar žemėje. Nuo pat mažų dienų jie kartu leisdavo laiką smėlio dėžėje, žaisdavo įvairius kiemo žaidimus ir kepdavo viens kitam bandelių iš smėlio. Kai atėjo laikas eiti į mokyklą, jiedu, rodos, dar labiau suartėjo ir galėjo vienas kitą vadinti geriausiais draugais. Dažniausiai laiką po pamokų jie leisdavo kavinėje, valgant ledus ar tiesiog explorinant miestą. Lunai Nathaniel buvo vienintelis žmogus, kuriuo galėjo besąlygiškai pasitikėti ir žinoti, jog iškilus problemoms, visuomet ieškoti patarimo galės draugo glėbyje. Net ir baigus mokyklą jų draugystė nenutrūko. Įstoję į tą patį universitetą, jie dažnai susitikdavo studentų vakarėliuose ir po paskaitų. Tačiau Luna ėmė pastebėti, jog Nathaniel pasikeitė, jis ėmė nuo jos tolti. Dažnai ji bandydavo prisiskambinti draugui, pasiūlyti susitikti, tačiau šis atmesdavo jos pasiūlymus arba iš vis nebekeldavo ragelio. Tik vėliau Avery sužinojo, jog jos draugas susidėjo su netinkama kompanija ir ėmė vartoti narkotikus, alkoholį ir dar velniai žino ką. Susitikus vakarėliuose jis dažnai pajuokdavo merginą, kad tik prajuokintų savo naujuosius draugus. O ši nauja kompanija nepritarė Lunos įtakai vaikinui, tad stengėsi atitolinti jį nuo draugės dažniausiai liepdami merginai ką nors iškrėsti ar ją pažeminti. Lunos širdis plyšo, nes vienintelis žmogus, kuriam išdrįso atsiverti, dabar atsuko jai nugarą. Nathaniel buvo sunku atsisakyti tiek narkotikų, tiek ir jo naujosios kompanijos, tad darė viską, kad juos patenkintų, net jeigu tai ir reiškė buvusios draugės skaudinimą.
Vieno vakarėlio metu jis troško atsiprašyti Lunos už tokį elgiasį, bet vis nepasiruošdavo. Deja, bet to pačio vakarėlio metu Luna nuskendo. Nathaniel nespėjo pasakyti tai, ką norėjo, o merginos mirtis jį visiškai sutriuškino. Jis pasinėrė į narkotikų pasaulį jau nelabai galvodamas apie savo ar kitų žmonių sveikatą. Po gero mėnesio Nathanielis tragiškai žuvo (mirties priežastis galėsite sugalvoti patys!) ir pateko į rojų. Vėliau jame susitikęs su Luna bando ir vėl atkurti judviejų draugystę, nes tik dabar suprato, ko buvo netekęs. Vėliau galėtume ir link simpatijų pereiti, arba ką nors įdomesnio susitarti per PM! Veidą galite pasirinkti patys, kaip ir pavardę, o jeigu labai nepatinka vardas, jį taip pat galite keisti. Viską susitartume per PM :) Labai labai laukiamas žmogeliukas! <3
Now it's three in the morning and I'm trying to change your mind, left you multiple missed calls and to my message you reply, why'd you always call me when you're high?
Back to top Go down
View user profile
 

We were like fire and gasoline

View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

 Similar topics

-
» "Fire Kid" Blake

Permissions in this forum:You can reply to topics in this forum
heaven :: we are all lost stars trying to light up the sky :: the moon is beautiful only because it is far :: wanted-