heaven
tikrąjam pasauliui paralelus londonas - rojus skirtas visiems nuskriaustiesiams atlyginti skriaudas žemėje, lleisti jiems pasijusti tarsi viskas dėl ko jie kovojo pagaliau atlygintina, tačiau ar iš tiesų gyventi rojuje taip jau nuostabu? ar angelai tokie jau galingi kad apsaugotų savo sielas nuo puolusiųjų angelų? come and find out.;)


they were just bastards with money and power

 :: we are all lost stars trying to light up the sky :: the moon is beautiful only because it is far :: information
 

 situation

Isaiah Mattias Oynyx
CLAIM :
matt champion
POSTS :
1714
REPUTATION :
312
LIVING AREA :
redbridge
Isaiah Mattias Oynyx

situation Empty
PostSubject: situation   situation EmptyTue Aug 20, 2019 4:03 pm

situacija
Pomirtinis pasaulis, paralelus tikrajam pasauliui, susikūręs tada, kai Žemėje nuskriausti žmonės negaudavo savo atpildo. Angelai, kitaip vadinami sargai, gaudavo po sielą ir ja rūpindavosi tol, kol ji patenkindavo savo Žemėje nutikusias skriaudas. Sargai turi ypatingų galių paversti viską taip, kaip jie nori, sudėlioti gyvenimus tam tikromis spalvomis, kad atvykusios sielos jaustųsi kaip patekusios į Rojų. Dažniausiai angelai primena žvaigždes - jie pasitikintys savimi, gali pildyti norus, spindi ir apšviečia kitus, kai tuo tarpu sielos, negalėdamos patikėti, kad joms taip pasisekė, iš pradžių viską laiko sapnu, dėl Žemėje padarytų skriaudų jiems būna sunku suvokti, kad jais kažkas gali rūpintis ir tai yra realybė, todėl kartais tampa apsvaigę ir ištroškę linksmybių, apie kurias negalėjo pagalvoti gyvendami Žemėje. Forumas - savotiškas Rojus, kur vieni gauna progą pasijusti visagaliais, užtikrintais savimi, geriečiais, kai tuo tarpu kiti gali tapti įskaudintomis sielomis, kurios pagaliau gauna tai, ko nusipelnė, aišku, kaip ir visur, Rojaus gyvenimą gadina kažkokios piktosios jėgos - tai puolusieji angelai, kurie siekia sielų ištrėmimo atgal į Žemę. Dažniausiai tarp angelų ir sielų, kol šios čia, užsimezga santykiai, tačiau tai nėra būtina sąlyga, juk įsimylėti galima bet ką ;)
REGISTRUOJAMĖS IŠGALVOTAIS VARDAIS
Back to top Go down
 

situation

View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
heaven :: we are all lost stars trying to light up the sky :: the moon is beautiful only because it is far :: information-