heaven
tikrąjam pasauliui paralelus londonas - rojus skirtas visiems nuskriaustiesiams atlyginti skriaudas žemėje, lleisti jiems pasijusti tarsi viskas dėl ko jie kovojo pagaliau atlygintina, tačiau ar iš tiesų gyventi rojuje taip jau nuostabu? ar angelai tokie jau galingi kad apsaugotų savo sielas nuo puolusiųjų angelų? come and find out.;)


they were just bastards with money and power

 :: we are all lost stars trying to light up the sky :: the moon is beautiful only because it is far :: wanted
 

 i met her at church but she could be satan

Felix Caleb Nielsen
CLAIM :
herman tømmeraas
POSTS :
315
REPUTATION :
225
LIVING AREA :
heaven // central london
Felix Caleb Nielsen

i met her at church but she could be satan Empty
PostSubject: i met her at church but she could be satan   i met her at church but she could be satan EmptyThu Aug 29, 2019 12:45 am
fallen angel | female | ex


Nova - mergina, kurią iš pradžių galėtum palaikyti angelu, tačiau ji myli tik save, be galo mėgsta manipuliacijas ir dievina chaosą. Ji prieš daugelį metų draugavo su Felixu ir visą laiką jį vedė iš doros kelio tiesiog dėl pramogos. Felixas jos dabar nekenčia, bet Nova vis tiek sugalvotų sugrįžti į jo gyvenimą pakaišyti pagalių į ratus. Faktas, kad jie niekada nebebus pora, bet jei norit badass veikėjos ir kartkartėmis max pasikapoti rpg, tai Nova kaip tik jums! Pirmas vardas, kaip jau supratot, turėtų būti Nova, o antrą, trečią ar penktą vardą bei pavardę palieku jūsų fantazijai. Veidas taip pat nėra svarbus, bet labiausiai džiaugčiausi Emily Ratajkowski  :lh:


Back to top Go down
 

i met her at church but she could be satan

View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
heaven :: we are all lost stars trying to light up the sky :: the moon is beautiful only because it is far :: wanted-