heaven
tikrąjam pasauliui paralelus londonas - rojus skirtas visiems nuskriaustiesiams atlyginti skriaudas žemėje, lleisti jiems pasijusti tarsi viskas dėl ko jie kovojo pagaliau atlygintina, tačiau ar iš tiesų gyventi rojuje taip jau nuostabu? ar angelai tokie jau galingi kad apsaugotų savo sielas nuo puolusiųjų angelų? come and find out.;)


they were just bastards with money and power

 :: we are all lost stars trying to light up the sky :: the moon is beautiful only because it is far :: characters
 

 fallen angels

Isaiah Mattias Oynyx
CLAIM :
matt champion
POSTS :
1714
REPUTATION :
312
LIVING AREA :
redbridge
Isaiah Mattias Oynyx

fallen angels Empty
PostSubject: fallen angels   fallen angels EmptyThu Oct 10, 2019 8:20 pmPirmasis puolęs angelas danguje; ilgą laiką buvo geru ir atsidavusiu angelu, tačiau įsimylėjo sielą, kuri netrukus jį išdavė su kitu angelu. Labai paranojiškas ir pavojingas, neturi ko prarasti todėl stengiasi kaip nors savo egzsitenciją danguje pažymėti jo naikinimų. Draugų neieško ir neapsimetinėja geriečiu, visada pasako ir padaro viską taip kaip nori, tačiau savotiškai prisibijo angelų, nes žino, kad jie gindami dangų ir savo sielas gali jį nužudyti, o mirties Aaronas bijo, mat žemėje mirė skausminga ir labai baisia mirtimi.
Aaron Beriman

wanted


35/142, CLAIM


George buvo sekantis angelas po Aarono, pajutęs savyje tamsą vaikinas suprato, kad yra kitas kelias ir jis gali ne tik padėti žmonėms, ką, jo pasipūtęs charakteris, labai nemėgo daryti. Savanaudiškas ir per daug pasitikintis savimi, sielas išnaudoja visaip kaip tik gali apsimetinėdamas angelu, tačiau puikiais manipuliaciniais įgūdžiais sugeba jas priversti daryti tai ką nori jis ir dar neretai pasijausti kaltomis.
George Clinch

wanted


27/136, CLAIM


Buvusi labai gero būdo siela, vėliau nepriekaištinga angelė galiausiai slapta pamilo puolusį angelą George. Lengvai paveikiama, visą savo gyvenimą siekė vienintelio dalyko - meilės, todėl aukodavosi dėl vyrų ir tą daro iki šiol. Kartais pajaučia malonumą žudydama ir kenkdama, tačiau pagrinde tai ne jos būdui. Slapčia padeda ne tik George įgyvendinti jo planus rojuje, tačiau taip pat padeda sieloms ir kitiems angelams, gyvena dvigubą gyvenimą.  
Cynthia Downham

wanted


24/120, CLAIM


Kai Aaron nužudė jos dangaus meilę - sielą, Nadine patapo puolusia angele, nes krito į sunkios depresijos liūną ir norėjo viską sunaikinti. Pripratusi prie narkotikų ir psichotikų, dažnai sunkiai prisimena ką pridirbo, todėl viską užsirašinėja taip po truputį suprato, kad ji puolė. Nelabai tausoja kitų gyvybes, nes jaučia, kad jei ji neturi savo gyvenimo meilės - niekas jos turėti negali todėl neretai koncentruojasi į mylimųjų išskyrimus.  
Nadine Gaultney

wanted


28/127, CLAIMTheodore buvo vidurinis pasiturinčios šeimos vaikas ir nors nuo pat mažens gaudavo viską, ko tik užsigeisdavo, tačiau niekad nesijautė išklausytas ar išvis matomas likusių šeimos narių. Nepaisant noro, jog į jį atkreiptų dėmesį Theo niekad neišsišokdavo, kaip tik siekė palaikyti tobulą reputaciją, kas jam puikiai sekėsi. Net jei ko nors pridirbdavo ir visi įrodymai būdavo prieš jį, vaikinas vis tiek sugebėdavo išsisukti nesusigadinęs savo teigiamo įvaizdžio, kadangi pasižymėjo puikia iškalba ir šiaip visad buvo labai gudrus. Jis pats sau turėjo išsikėlęs daugybę didelių tikslų, pavyzdžiui planavo vieną dieną perimti tėvų verslą. Tačiau nors ir kaip Theodore mėgo viską strategiškai planuoti į ateitį, jis net nepagalvojo, kad žus automobilio avarijoje. Ilgai netruko, kol jis apsiprato danguje, visa sistema jam atrodė logiška ir patiko, o galiausiai nusprendė, jog ir pats visai norėtų tapti angelu. Kurį laiką jis elgėsi be galo pavyzdingai, buvo paslaugus ne tik kitiems angelams, bet ir sieloms ir galiausiai visa tai atsipirko – jį globojusi angelė Alena pasiūlė jam pačiam tapti angelu ir vaikinas beregint sutiko. Visgi norų pildymas bei pagalba kitiems jam greitai pabodo ir jis tapo puolusiu angelu per rekordiškai trumpą laiką. Dabar vaikinas dangų laiko savo asmenine žaidimų aikštele ir su niekuo nesiskaito – elgiasi kaip nori ir kada nori bei nevengia paerzinti savo buvusią angelę. Vienintelis žmogus, kurio nuomonės jis klauso ar dar gali jį pristabdyti yra jo mergina Ariadne.Theodore Lynch

wanted


19/87, CLAIMNuo mažumės Ariadne norėjo būti garsi ir žinoma aktorė, tačiau šios svajonės jos tėvai niekada nepalaikė. Nepaisant to, mergaitė buvo tikrai talentinga bei kūrybinga ir šiaip visuomet būdavo teigiamo dėmesio centre. Sulaukusi septyniolikos ji pabėgo iš namų neapsikentusi tėvų raginimų rinktis „tikrą“ profesiją tikėdamasi, jog pavyks prasimušti kino industrijoje. Per trejus metus mergina turėjo nemažai smulkių vaidmenų, tačiau visą tą laiką vos sudūrė galą su galu ir kai situacija pablogėjo, ji gėdingai grįžo namo taip nieko ir nepasiekusi. Nors šeima ją palaikė ir siūlė nemažai alternatyvų ką daryti toliau, tačiau Ariadne puolė į sunkią depresiją kas galiausiai baigėsi tuo, jog ji nusišovė su tėvo ginklu. Patekusi į dangų ji ilgą laiką nerado sau vietos, nes troško, kad viskas tiesiog baigtųsi, tačiau kai visai netyčia sugebėjo padėti kitai sielai, mergina nusprendė, jog būtent tai ir nori daryti. Jos entuziazmas ir, regis, nuoširdus atsidavimas pelnė jai vietą angelų tarpe, kuo ji pagaliau labai didžiavosi. Mergina pakankamai ilgai sąžiningai atlikinėjo savo „darbą“, bet galiausiai ji pradėjo savanaudiškai naudotis savo angeliškomis galiomis, o ir pastovi pareiga padėti kitiems jai nusibodo. Nepaisant to ji susipažino su puolusiu angelu Theodore, kurį pamilo ir galiausiai net pati nepastebėjo kaip nupuolė. Nors Ariadne nėra iš tų puolusių angelų, kurie mėgautųsi chaosu ar netvarka danguje, tačiau iš esmės yra pasyvi stebėtoja situacijose, kuriose galėtų nukentėti kiti. Pastaruoju metu mergina yra viskam apatiška ir jos beveik niekas nebedomina.
Ariadne Bissoux

wanted


20/114, CLAIM

Back to top Go down
 

fallen angels

View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

 Similar topics

-
» angels

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
heaven :: we are all lost stars trying to light up the sky :: the moon is beautiful only because it is far :: characters-