heaven
tikrąjam pasauliui paralelus londonas - rojus skirtas visiems nuskriaustiesiams atlyginti skriaudas žemėje, lleisti jiems pasijusti tarsi viskas dėl ko jie kovojo pagaliau atlygintina, tačiau ar iš tiesų gyventi rojuje taip jau nuostabu? ar angelai tokie jau galingi kad apsaugotų savo sielas nuo puolusiųjų angelų? come and find out.;)


they were just bastards with money and power

 :: we are all lost stars trying to light up the sky :: the moon is beautiful only because it is far :: wanted
 

 she don't wanna be saved, don't save her

Althea Maarit Heers
CLAIM :
christina nadin
POSTS :
10
REPUTATION :
3
Althea Maarit Heers

she don't wanna be saved, don't save her Empty
PostSubject: she don't wanna be saved, don't save her   she don't wanna be saved, don't save her EmptyWed Sep 04, 2019 9:15 pm
angel | male | best friend


altheos angelas kuris iš pradžių turės daug problemų su mergina, nes ji sunkiai prisileidžia žmonės ir netiki jokiais stebuklais. Vėliau jų draugystė išaugs į kažką hmm.. tobulo, geriausi draugai, partners in crime (not too much crime, since he's an angel), vienas kitu pasitikės ir saugos taip lyg būtų patys brangiausi pasaulyje, first priority if u will. angelo istorija gali būti bet kokia, gali būt net ne pats geriausias angelas, bet kantrybė ir draugiškumas bet kokiomis situacijomis yra dalykai kuriais angelas turėtų pasižymėti. dramelių sugavosim, jei norisi kad jos būtų labai dramatiško tai galima įvelti simpatiją, dėja, vienpusę, nes Althea netiki į meilę ir kai patikės jau turi savo love story, taip pat galim sugalvot vienos nakties nuotykį, per kurį angelas ją įsimyli o ji kaip ir supranta padariusi klaidą, bet čia ateičiai. veidas, veidas nesvarbus bet visada rasiu ką pasiūlyti.  


Back to top Go down
 

she don't wanna be saved, don't save her

View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
heaven :: we are all lost stars trying to light up the sky :: the moon is beautiful only because it is far :: wanted-